Quality Policy Photo

Kalite Politikamız

Marc O’Polo, Kookai, COS, Other Stories, GANT, Bandolera, Hallhuber, French Connection, Jigsaw, Bonita, Karen Millen, Oliver Bonas, Street One, White Company, Uniqlio, Varner Group, Varova Fashion Group, Emporio Armani Jeans gibi moda dünyasının tanınmış pek çok uluslararası markası Ünlü Tekstil'in yüksek kalite standartlarını yakından bilmektedir.

Ünlü Tekstil'de kalite kontrol, kumaş, astar, iplik ve aksesuar alımında başlamaktadır. Kumaş ve aksesuara girişte uygulanan testler ile müşteri standartlarının yakalanması hedeflenmektedir. Kalitemiz, hem iyi eğitimli personelimiz hem de üretim hatlarında kullandığımız son teknoloji barkot sistemi ile ölçülebilir hale getirilerek güvence altına alınmaktadır.

Üretim devam ederken inline kontrolcülerimiz proses kontrolü yapmakta, bant sonu kontrolcülerimiz ise ürünü bitmiş halde iken kontrol etmektedir. Böylece ürün daha bantta iken istenen kalite standardının sağlanması hedeflenmektedir.

Üretim tamamlandığında, her ürünün kalitesi ayrıca tek tek kalite kontrol personelimiz tarafından kontrol edilmektedir. Kalite kontrol aşamasında sonra da ürünler müşterisinin belirlemiş olduğu teknik şartnameye göre etiketlenir, paketlenir ve sevk edilir. Biz, Ünlü Tekstil olarak, her yüklememizde kendimizi yüksek kalite standartlarını yakalamaya adadık

Bilgi ve Güvenlik Politikası