Size Özel Çözümler

Ünlü Tekstil tüm üretim birimlerini bünyesinde bulundurmaktır. Ayda 150.000 adet dokuma bayan dış giyim üretebilme kapasitesine sahiptir.

Ünlü Tekstil sadece kalifiye giyim üreticisi olmakla kalmayıp aynı zamanda müşterisine tasarımdan, koleksiyon oluşturma sürecine ve ürünün toplam kalite kontrolüne kadar pek çok düzeyde tam hizmet sunmaktadır. 

İstenildiği takdirde gerek Türk gerek yabancı tedarikçilerden kumaş satın alımında destek verebileceğimiz gibi ilgili gümrük işlemlerinin yerine getirilmesi konusunda da yardımcı olabilmektedir. Sahip olduğu A-Sınıfı Onaylanmış Kişi Statü Belgesi gümrük işlemlerinde hız sağlamaktadır.

Her sezon Showroom’umuzda Türk kumaş üreticilerinin en son tasarımları sergilenmektedir. Müşteriden gelen ön bilgiler ışığında, ürün numunelerinden bir paket oluşturulmakta, bilgi birikimiyle müşterilerine destek sağlayabilmektedir.

Capacity Photo

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet paketimiz kapsamında, bilgisayar ortamında oluşturulmuş kalıp ve model hazırlama da yer almaktadır. Müşterilerimiz dijital ortamdaki bilgilerini günün her anında e-mail aracılığıyla bize gönderebilmektedir. 

Kullanmakta olduğumuz Gerber Cad Cam sistemi dünyadaki hemen her sistemle uyumlu çalışabilmekte, gerektiğinde gönderilen dijital bilgiler sistemimize uygun hale getirilebilmektedir. 

Ünlü Tekstil, müşterilerinin oluşturduğu kalıplar üzerinde çalışabileceği gibi, müşterisinin sağlayacağınız herhangi bir model veya çizim üzerinden de yeni kalıplar çıkartabilmektedir ve bu kalıplar üzerinde her bedene uygun olarak serileme yapabilmektedir. Kalıp ve serileme aşamasından sonra Ünlü Tekstil, birkaç gün içerisinde müşterisinin seçtiği kumaştan ilk numuneyi üretmektedir. Hem numune ürün oluşturma sürecinin tamamı hem seri üretimin tamamı tek bir çatı altında gerçekleşebilmektedir. 

Böylece, birbirine yakın süreçlerimiz sayesinde verimlilik sağlanmaktadır.

Technology Second Photo

Gelişmiş Kalıp Oluşturma