Ünlü Tekstil

Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları

Ünlü Tekstil Gizlilik Politikası ve Güvenlik Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Ünlü Tekstil Ltd.’ye aittir.

Ünlü Tekstil Ltd. kişisel gizlilik hakkınıza saygı duyar. Bu politika, ne tür kişisel kimlik bilgileri toplayabileceğimizi ve bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi özetler. Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder.

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir. Buna karşılık bazı bölümlere ulaşabilmeniz ya da bazı hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği alanlar olabilir. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir.

E-posta adresi, posta adresi ve telefon numarası gibi bilgiler yalnızca Ünlü Tekstil Ltd’nin standart site üyeliği/e-bülten aboneliği aşamasında irtibat amacıyla kullanılır.

Ünlü Tekstil Ltd. hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Ünlü Tekstil Ltd. , kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Ünlü Tekstil Ltd. sayfalarından birinde veya daha fazlasında, http://www.unlutekstil.com.tr harici internet sitelerine köprüler olabilir. Ünlü Tekstil Ltd. , kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu siteyi kullanarak Ünlü Tekstil Ltd. Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilâve veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.